Люстра світлодіодна NIMBUS у вітальню LED
25456грн.
36051грн.
Люстра світлодіодна NIMBUS у вітальню LED
Виробництво: 4–8 тижнів
Код товару: ANZ869
Anzazo
Виробник
25456грн.
36051грн.
економія 10594грн.
Характеристики
| Колір арматуриЛатунь | Колір плафонів і підвісокЛатунь | МатеріалМетал, Скло |
| Матеріал АрматуриМетал | Матеріал плафонів і підвісокСкло | Напрямок світлаУ сторони |
| Тип ПриміщенняДля великих приміщень; Для вітальні; Для кафе, бару, ресторану | У стиліАрт деко | Форма плафонаКруглий |
Партнерська програма для дизайнерів
Опис
NIMBUS Кільцева люстра - це світлодіодна люстра, виконана в стилі арт-деко. Вона представляє собою кільце на струнному підвісі і ідеально підходить для використання в великих приміщеннях, вітальні, кафе, барі або ресторані.
Люстра виготовлена з металу і скла, що надає їй міцність і елегантність. У комплект входять всі необхідні лампи, що дозволяє встановити і використовувати освітлення одразу.
Доступні розміри NIMBUS Кільцевої люстри: S (діаметр 45 см), M (діаметр 65 см), L (діаметр 85 см) і XL (діаметр 108 см). Кожна люстра оснащена світлодіодною лампою відповідної потужності: S (16 Вт), M (24 Вт), L (30 Вт) і XL (36 Вт).
Люстра має привабливий колір - латунь, який надає інтер'єру вишуканості і шарму. Вона також відрізняється вологозахистом IP20, що означає, що вона може використовуватися тільки всередині приміщення.
На жаль, димування цієї люстри неможливе, але вона надає яскраве і достатнє освітлення без можливості регулювання яскравості.
NIMBUS Кільцева люстра буде прекрасним доповненням для інтер'єру, надасть приміщенню вишуканість і стиль. Вона створює затишну і приємну атмосферу, яка обов'язково покращить життя покупця.
Гарантія на цю люстру становить 12 місяців, що свідчить про надійність і високу якість продукту.
Придбавши NIMBUS Кільцеву люстру, ви отримуєте ефективне і довговічне освітлення, яке прекрасно впишеться в інтер'єр і приверне захоплені погляди гостей.
Люстра виготовлена з металу і скла, що надає їй міцність і елегантність. У комплект входять всі необхідні лампи, що дозволяє встановити і використовувати освітлення одразу.
Доступні розміри NIMBUS Кільцевої люстри: S (діаметр 45 см), M (діаметр 65 см), L (діаметр 85 см) і XL (діаметр 108 см). Кожна люстра оснащена світлодіодною лампою відповідної потужності: S (16 Вт), M (24 Вт), L (30 Вт) і XL (36 Вт).
Люстра має привабливий колір - латунь, який надає інтер'єру вишуканості і шарму. Вона також відрізняється вологозахистом IP20, що означає, що вона може використовуватися тільки всередині приміщення.
На жаль, димування цієї люстри неможливе, але вона надає яскраве і достатнє освітлення без можливості регулювання яскравості.
NIMBUS Кільцева люстра буде прекрасним доповненням для інтер'єру, надасть приміщенню вишуканість і стиль. Вона створює затишну і приємну атмосферу, яка обов'язково покращить життя покупця.
Гарантія на цю люстру становить 12 місяців, що свідчить про надійність і високу якість продукту.
Придбавши NIMBUS Кільцеву люстру, ви отримуєте ефективне і довговічне освітлення, яке прекрасно впишеться в інтер'єр і приверне захоплені погляди гостей.
Технічні характеристики Люстра світлодіодна NIMBUS у вітальню LED
Дизайн
| Колір арматури | Латунь |
|---|---|
| Колір плафонів і підвісок | Латунь |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Матеріал Арматури | Метал |
| Матеріал плафонів і підвісок | Скло |
| Напрямок світла | У сторони |
| Тип Приміщення | Для великих приміщень; Для вітальні; Для кафе, бару, ресторану |
| У стилі | Арт деко |
| Форма плафона | Круглий |
Основні
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Категорія | Люстри-кільця |
Технічні характеристики
| L | Ø 85 Ø 18 СМ (30Вт) |
|---|---|
| L | Ø 85 Ø 18 СМ (30Вт) |
| M | Ø 65 Ø 18 СМ (24Вт) |
| M | Ø 65 Ø 18 СМ (24Вт) |
| S | Ø 45 Ø 18 СМ (16Вт) |
| S | Ø 45 Ø 18 СМ (16Вт) |
| Xl | Ø 108 Ø 18 СМ (36Вт) |
| Xl | Ø 108 Ø 18 СМ (36Вт) |
| Вологозахист | IP20 |
| Кількість ламп | 1 |
| Лампи у комплекті | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Можливість регулювання яскравості | Неможливо |
| Тип Лампи | Світлодіодна |
| Форма лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | LED |
Відгуки0
Немає відгуків про товар Люстра світлодіодна NIMBUS у вітальню LED
Загальний рейтинг
Цей товар ще
ніхто не оцінив
ніхто не оцінив
Питання0
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Доставка
| Працюємо за передзамовленням | Більшість світильників ми привозимо індивідуально під замовлення з урахуванням необхідних параметрів: кольору, розміру, кількості джерел світла та інших характеристик. Це дозволяє пропонувати широкий асортимент і підбирати саме той варіант, який підходить вам. |
|---|---|
| Терміни доставки | Стандартний термін доставки становить 45 робочих днів (приблизно 1.5–2 місяці) з моменту внесення передоплати. Кожне замовлення проходить багатоетапний контроль якості перед відправкою клієнту. |
| Доставка по Україні | Відправляємо замовлення в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова Пошта або Meest Express за тарифами перевізника. Доступна доставка на відділення або кур'єром до дверей. |
| Міжнародна доставка | Здійснюємо доставку по Європі. Для уточнення умов та вартості міжнародної доставки зв'яжіться з нашими менеджерами. |
| Вартість доставки | Доставка оплачується одержувачем згідно з тарифами обраної служби доставки. Мінімальна сума замовлення для оформлення доставки — 600 грн (орієнтовно 15 $). |
| Пошкоджений товар | Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні. У разі пошкодження необхідно скласти акт разом із представником перевізника. Претензії без оформленого акта не приймаються. Ви можете відмовитися від пошкодженого товару і відразу зв'язатися з нами: +380975041139 (Viber, Telegram). |
Оплата
| Спосіб оплати | Опис |
|---|---|
| Оплата LiqPay | Оплатіть замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через захищену систему LiqPay. Це швидко, зручно та безпечно. |
| Банківський переказ | Перерахуйте оплату на наш банківський рахунок за наданими реквізитами. Після отримання платежу ми відразу надішлемо ваше замовлення. |
| Післяплати | Оплатіть товар при отриманні у відділенні пошти або служби доставки. Безпечно, зручно та надійно. |
| Оплата криптовалютою | Розрахуйтеся криптовалютою (наприклад, Bitcoin, Ethereum або USDT). Швидка та анонімна оплата для власників криптогаманців. |
Рекомендовані товари
Ви дивилися
Наші клієнти про нас
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення