Люстра світлодіодна VERONA LED
11440грн.
16094грн.
Люстра світлодіодна VERONA LED
Виробництво: 4–8 тижнів
Код товару: 115579-V
Anzazo
Виробник
11440грн.
16094грн.
економія 4654грн.
Характеристики
| Колір арматуриЗолото, Чорний | Колір плафонів і підвісокЗолото, Чорний | МатеріалМетал |
| Матеріал АрматуриМетал | Матеріал плафонів і підвісокМетал | Напрямок світлаУ сторони |
| Тип ПриміщенняВітальня; Кафе, Бар, Ресторан, Спальня, Кабінет, Передпокій | У стиліМодерн | Форма плафонаЦиліндр |
Партнерська програма для дизайнерів
Опис
VERONA Дизайнерська люстра - це стильне і сучасне рішення освітлення для вашого дому або офісу. Виготовлена з міцного і довговічного металу, вона прослужить вам довгі роки.
Доступні кілька розмірів, щоб підійти під різні приміщення. Варіанти S і M мають розміри 80см*70см і 80см*80см відповідно, їх споживання енергії складає 36вт і 48вт. Вони рекомендовані для приміщень площею 8-15 квадратних метрів і 10-20 квадратних метрів відповідно. Варіант L має розміри 80см*76,6см і споживає 60вт, підходить для приміщень від 10 до 20 квадратних метрів. Xl-версія має розміри 80см*80см і споживає 72вт, підходить для приміщень від 10 до 20 квадратних метрів.
Випускається в двох кольорових варіантах - золото і чорний, що дозволяє підібрати люстру під будь-який інтер'єр.
Всі версії оснащені світлодіодними лампами, які забезпечують яскраве і енергоефективне освітлення.
У даної люстри відсутня можливість диммерування, що може бути важливим фактором при виборі освітлення.
Люстра має вологозахист IP20, що робить її підходящою для використання в сухих приміщеннях.
Вона оснащена цоколем LED, що забезпечує надійне і безпечне підключення.
Стильний і сучасний дизайн цієї люстри, в поєднанні з її функціональністю і надійністю, робить її привабливим рішенням для будь-якого інтер'єру. Вона підкреслить елегантність і затишок вашого приміщення.
У комплекті з люстрою йдуть всі необхідні лампи, що робить її готовою до установки.
VERONA - це продукт високої якості, який прослужить вам довгі роки. Придбавши його в інтернет-магазині AnzAzo, ви отримуєте гарантію на 12 місяців, швидку доставку і найкращі ціни.
Доступні кілька розмірів, щоб підійти під різні приміщення. Варіанти S і M мають розміри 80см*70см і 80см*80см відповідно, їх споживання енергії складає 36вт і 48вт. Вони рекомендовані для приміщень площею 8-15 квадратних метрів і 10-20 квадратних метрів відповідно. Варіант L має розміри 80см*76,6см і споживає 60вт, підходить для приміщень від 10 до 20 квадратних метрів. Xl-версія має розміри 80см*80см і споживає 72вт, підходить для приміщень від 10 до 20 квадратних метрів.
Випускається в двох кольорових варіантах - золото і чорний, що дозволяє підібрати люстру під будь-який інтер'єр.
Всі версії оснащені світлодіодними лампами, які забезпечують яскраве і енергоефективне освітлення.
У даної люстри відсутня можливість диммерування, що може бути важливим фактором при виборі освітлення.
Люстра має вологозахист IP20, що робить її підходящою для використання в сухих приміщеннях.
Вона оснащена цоколем LED, що забезпечує надійне і безпечне підключення.
Стильний і сучасний дизайн цієї люстри, в поєднанні з її функціональністю і надійністю, робить її привабливим рішенням для будь-якого інтер'єру. Вона підкреслить елегантність і затишок вашого приміщення.
У комплекті з люстрою йдуть всі необхідні лампи, що робить її готовою до установки.
VERONA - це продукт високої якості, який прослужить вам довгі роки. Придбавши його в інтернет-магазині AnzAzo, ви отримуєте гарантію на 12 місяців, швидку доставку і найкращі ціни.
Технічні характеристики Люстра світлодіодна VERONA LED
Дизайн
| Колір арматури | Золото, Чорний |
|---|---|
| Колір плафонів і підвісок | Золото, Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал Арматури | Метал |
| Матеріал плафонів і підвісок | Метал |
| Напрямок світла | У сторони |
| Тип Приміщення | Вітальня; Кафе, Бар, Ресторан, Спальня, Кабінет, Передпокій |
| У стилі | Модерн |
| Форма плафона | Циліндр |
Основні
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Категорія | Люстри |
Технічні характеристики
| L | 80см*76,6см, 60Вт, 10-20кв М |
|---|---|
| L | 80см*76,6см, 60Вт, 10-20кв М |
| M | 80см * 80см, 48Вт, 10-20кв М |
| M | 80см*80см, 48Вт, 10-20кв М |
| S | 80см*70см, 36Вт, 8-15 кв.м |
| S | 80см*70см, 36Вт, 8-15 кв.м |
| Xl | 80см*80см, 72Вт, 10-20кв М |
| Xl | 80см*80см, 72Вт, 10-20кв М |
| Вологозахист | IP20 |
| Кількість ламп | 3, 4, 5, 6 |
| Лампи у комплекті | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Можливість регулювання яскравості | Неможливо |
| Тип Лампи | Світлодіодна |
| Форма лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | LED |
Відгуки0
Немає відгуків про товар Люстра світлодіодна VERONA LED
Загальний рейтинг
Цей товар ще
ніхто не оцінив
ніхто не оцінив
Питання0
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Доставка
| Працюємо за передзамовленням | Більшість світильників ми привозимо індивідуально під замовлення з урахуванням необхідних параметрів: кольору, розміру, кількості джерел світла та інших характеристик. Це дозволяє пропонувати широкий асортимент і підбирати саме той варіант, який підходить вам. |
|---|---|
| Терміни доставки | Стандартний термін доставки становить 45 робочих днів (приблизно 1.5–2 місяці) з моменту внесення передоплати. Кожне замовлення проходить багатоетапний контроль якості перед відправкою клієнту. |
| Доставка по Україні | Відправляємо замовлення в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова Пошта або Meest Express за тарифами перевізника. Доступна доставка на відділення або кур'єром до дверей. |
| Міжнародна доставка | Здійснюємо доставку по Європі. Для уточнення умов та вартості міжнародної доставки зв'яжіться з нашими менеджерами. |
| Вартість доставки | Доставка оплачується одержувачем згідно з тарифами обраної служби доставки. Мінімальна сума замовлення для оформлення доставки — 600 грн (орієнтовно 15 $). |
| Пошкоджений товар | Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні. У разі пошкодження необхідно скласти акт разом із представником перевізника. Претензії без оформленого акта не приймаються. Ви можете відмовитися від пошкодженого товару і відразу зв'язатися з нами: +380975041139 (Viber, Telegram). |
Оплата
| Спосіб оплати | Опис |
|---|---|
| Оплата LiqPay | Оплатіть замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через захищену систему LiqPay. Це швидко, зручно та безпечно. |
| Банківський переказ | Перерахуйте оплату на наш банківський рахунок за наданими реквізитами. Після отримання платежу ми відразу надішлемо ваше замовлення. |
| Післяплати | Оплатіть товар при отриманні у відділенні пошти або служби доставки. Безпечно, зручно та надійно. |
| Оплата криптовалютою | Розрахуйтеся криптовалютою (наприклад, Bitcoin, Ethereum або USDT). Швидка та анонімна оплата для власників криптогаманців. |
Рекомендовані товари
Ви дивилися
Наші клієнти про нас
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення