Люстра REGNA
49280грн.
66739грн.
Люстра REGNA
Виробництво: 4–8 тижнів
Код товару: ANZ881
Anzazo
Виробник
49280грн.
66739грн.
економія 17459грн.
Характеристики
| Колір арматуриЗолото | Колір плафонів і підвісокПрозорий | МатеріалМетал, Скло |
| Матеріал АрматуриМетал | Матеріал плафонів і підвісокСкло | Напрямок світлаУ сторони |
| Тип ПриміщенняДля великих приміщень; Для вітальні; Для кафе, бару, ресторану | У стиліАрт деко | Форма плафонаВідкрита лампочка, Овальний |
Партнерська програма для дизайнерів
Опис
REGNA Дизайнерська люстра - ідеальне рішення для створення елегантної атмосфери в вашому інтер'єрі. Виготовлена з міцного металу і скла, ця люстра чудово поєднує в собі міцність і вишуканість.
Доступна в двох розмірах: S (60*37 см) з 8 плафонами і M (80*45 см) з 10 плафонами, вона ідеально підходить для великих приміщень, вітальні або навіть кафе, бару або ресторану.
REGNA Дизайнерська люстра має стильний дизайн у стилі арт-деко, який гармонійно доповнить ваш інтер'єр. Завдяки можливості встановлення диммерних ламп, ви зможете створювати різні настрої і рівні освітлення в кімнаті.
Відповідна гарантія протягом 12 місяців забезпечить ваше спокоївку і впевненість у якості покупки. Варто відзначити, що REGNA Дизайнерська люстра має вологостійкість IP20, що робить її придатною для використання в різних приміщеннях.
Цоколі E14 забезпечують зручність і простоту установки. І варто відзначити, що ціна вказана за 9-лампову версію, у разі зацікавленості в інших моделях, просимо уточнити додаткову інформацію у наших менеджерів.
REGNA Дизайнерська люстра не тільки надасть вашому інтер'єру шик і елегантність, але й створить затишну атмосферу. Цей продукт варто уваги, так як він ідеально поєднує в собі функціональність і естетику, приносячи справжнє задоволення у ваше життя.
Не пропустіть можливість вдосконалити ваш простір з REGNA Дизайнерською люстрою. Зробіть ваш інтер'єр неповторним і сучасним. Насолоджуйтесь прекрасним і якісним освітленням щодня.
Доступна в двох розмірах: S (60*37 см) з 8 плафонами і M (80*45 см) з 10 плафонами, вона ідеально підходить для великих приміщень, вітальні або навіть кафе, бару або ресторану.
REGNA Дизайнерська люстра має стильний дизайн у стилі арт-деко, який гармонійно доповнить ваш інтер'єр. Завдяки можливості встановлення диммерних ламп, ви зможете створювати різні настрої і рівні освітлення в кімнаті.
Відповідна гарантія протягом 12 місяців забезпечить ваше спокоївку і впевненість у якості покупки. Варто відзначити, що REGNA Дизайнерська люстра має вологостійкість IP20, що робить її придатною для використання в різних приміщеннях.
Цоколі E14 забезпечують зручність і простоту установки. І варто відзначити, що ціна вказана за 9-лампову версію, у разі зацікавленості в інших моделях, просимо уточнити додаткову інформацію у наших менеджерів.
REGNA Дизайнерська люстра не тільки надасть вашому інтер'єру шик і елегантність, але й створить затишну атмосферу. Цей продукт варто уваги, так як він ідеально поєднує в собі функціональність і естетику, приносячи справжнє задоволення у ваше життя.
Не пропустіть можливість вдосконалити ваш простір з REGNA Дизайнерською люстрою. Зробіть ваш інтер'єр неповторним і сучасним. Насолоджуйтесь прекрасним і якісним освітленням щодня.
Технічні характеристики Люстра REGNA
Дизайн
| Колір арматури | Золото |
|---|---|
| Колір плафонів і підвісок | Прозорий |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Матеріал Арматури | Метал |
| Матеріал плафонів і підвісок | Скло |
| Напрямок світла | У сторони |
| Тип Приміщення | Для великих приміщень; Для вітальні; Для кафе, бару, ресторану |
| У стилі | Арт деко |
| Форма плафона | Відкрита лампочка, Овальний |
Основні
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Категорія | Люстри |
Технічні характеристики
| M | 80*45см, 10 Плафонів |
|---|---|
| M | 80*45см, 10 Плафонів |
| S | 60*37см, 8 Плафонів |
| S | 60*37см, 8 Плафонів |
| Вологозахист | IP20 |
| Кількість ламп | 9, 12 |
| Можливість регулювання яскравості | Можливо, якщо встановити лампочки з можливістю регулювання яскравості |
| Цоколь | E14 |
Відгуки0
Немає відгуків про товар Люстра REGNA
Загальний рейтинг
Цей товар ще
ніхто не оцінив
ніхто не оцінив
Питання0
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Доставка
| Працюємо за передзамовленням | Більшість світильників ми привозимо індивідуально під замовлення з урахуванням необхідних параметрів: кольору, розміру, кількості джерел світла та інших характеристик. Це дозволяє пропонувати широкий асортимент і підбирати саме той варіант, який підходить вам. |
|---|---|
| Терміни доставки | Стандартний термін доставки становить 45 робочих днів (приблизно 1.5–2 місяці) з моменту внесення передоплати. Кожне замовлення проходить багатоетапний контроль якості перед відправкою клієнту. |
| Доставка по Україні | Відправляємо замовлення в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова Пошта або Meest Express за тарифами перевізника. Доступна доставка на відділення або кур'єром до дверей. |
| Міжнародна доставка | Здійснюємо доставку по Європі. Для уточнення умов та вартості міжнародної доставки зв'яжіться з нашими менеджерами. |
| Вартість доставки | Доставка оплачується одержувачем згідно з тарифами обраної служби доставки. Мінімальна сума замовлення для оформлення доставки — 600 грн (орієнтовно 15 $). |
| Пошкоджений товар | Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні. У разі пошкодження необхідно скласти акт разом із представником перевізника. Претензії без оформленого акта не приймаються. Ви можете відмовитися від пошкодженого товару і відразу зв'язатися з нами: +380975041139 (Viber, Telegram). |
Оплата
| Спосіб оплати | Опис |
|---|---|
| Оплата LiqPay | Оплатіть замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через захищену систему LiqPay. Це швидко, зручно та безпечно. |
| Банківський переказ | Перерахуйте оплату на наш банківський рахунок за наданими реквізитами. Після отримання платежу ми відразу надішлемо ваше замовлення. |
| Післяплати | Оплатіть товар при отриманні у відділенні пошти або служби доставки. Безпечно, зручно та надійно. |
| Оплата криптовалютою | Розрахуйтеся криптовалютою (наприклад, Bitcoin, Ethereum або USDT). Швидка та анонімна оплата для власників криптогаманців. |
Рекомендовані товари
Ви дивилися
Наші клієнти про нас
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення