Бра світильники над ліжком MATEO
3960грн.
5871грн.
Бра світильники над ліжком MATEO
Виробництво: 4–8 тижнів
Код товару: 158086-3
Anzazo
Виробник
3960грн.
5871грн.
економія 1911грн.
Характеристики
| Колір арматуриКоричневий, зелений, білий, помаранчевий | Колір плафонів і підвісокКоричневий, зелений, білий, помаранчевий | МатеріалСкло |
| Матеріал АрматуриСкло | Матеріал плафонів і підвісокСкло | Напрямок світлаУ сторони |
| Тип ПриміщенняСпальня, Передпокій, Вітальня, Кухня, Кафе | У стиліMid-Century | Форма плафонаКруглий |
Партнерська програма для дизайнерів
Опис
Бра світильники над ліжком MATEO Anzazo - Бра. Ціна 5871грн.. Купити в anzazo.com.ua з доставкою по Україні.
Технічні характеристики Бра світильники над ліжком MATEO
Дизайн
| Колір арматури | Коричневий, зелений, білий, помаранчевий |
|---|---|
| Колір плафонів і підвісок | Коричневий, зелений, білий, помаранчевий |
| Матеріал | Скло |
| Матеріал Арматури | Скло |
| Матеріал плафонів і підвісок | Скло |
| Напрямок світла | У сторони |
| Тип Приміщення | Спальня, Передпокій, Вітальня, Кухня, Кафе |
| У стилі | Mid-Century |
| Форма плафона | Круглий |
Основні
| Категорія | Бра,Стельові світильники |
|---|
Технічні характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
| Кріплення | 10см |
| Кріплення | 10см |
| Размер | 25cm*13cm |
| Цоколь | E27 |
Відгуки0
Немає відгуків про товар Бра світильники над ліжком MATEO
Загальний рейтинг
Цей товар ще
ніхто не оцінив
ніхто не оцінив
Питання0
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Доставка
| Працюємо за передзамовленням | Більшість світильників ми привозимо індивідуально під замовлення з урахуванням необхідних параметрів: кольору, розміру, кількості джерел світла та інших характеристик. Це дозволяє пропонувати широкий асортимент і підбирати саме той варіант, який підходить вам. |
|---|---|
| Терміни доставки | Стандартний термін доставки становить 45 робочих днів (приблизно 1.5–2 місяці) з моменту внесення передоплати. Кожне замовлення проходить багатоетапний контроль якості перед відправкою клієнту. |
| Доставка по Україні | Відправляємо замовлення в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова Пошта або Meest Express за тарифами перевізника. Доступна доставка на відділення або кур'єром до дверей. |
| Міжнародна доставка | Здійснюємо доставку по Європі. Для уточнення умов та вартості міжнародної доставки зв'яжіться з нашими менеджерами. |
| Вартість доставки | Доставка оплачується одержувачем згідно з тарифами обраної служби доставки. Мінімальна сума замовлення для оформлення доставки — 600 грн (орієнтовно 15 $). |
| Пошкоджений товар | Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні. У разі пошкодження необхідно скласти акт разом із представником перевізника. Претензії без оформленого акта не приймаються. Ви можете відмовитися від пошкодженого товару і відразу зв'язатися з нами: +380975041139 (Viber, Telegram). |
Оплата
| Спосіб оплати | Опис |
|---|---|
| Оплата LiqPay | Оплатіть замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через захищену систему LiqPay. Це швидко, зручно та безпечно. |
| Банківський переказ | Перерахуйте оплату на наш банківський рахунок за наданими реквізитами. Після отримання платежу ми відразу надішлемо ваше замовлення. |
| Післяплати | Оплатіть товар при отриманні у відділенні пошти або служби доставки. Безпечно, зручно та надійно. |
| Оплата криптовалютою | Розрахуйтеся криптовалютою (наприклад, Bitcoin, Ethereum або USDT). Швидка та анонімна оплата для власників криптогаманців. |
Наші клієнти про нас
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення