Зворотний дзвінок

ANZ624

Anzazo

Отримай за: 35-45 днів

RAINBOW 2

442 $

Очікуєте знижки? Дізнатись про зниження ціни
У вас залишилися питання?

Ми тут, щоб допомогти

Повідомлення
Загальне
Гарантія
12 міс
Категорія
Світильники У дитячу
Дизайн
Колір
Мультиколор
Тип приміщення
Для дитячої
Колір Арматури
Мультиколор
Колір Плафону
Мультиколор
Матеріал
Метал, Скло
Матеріал Арматури
Метал
Матеріал Плафонів
Скло
Стиль
Постмодерн
Технічні характеристики
Висота, мм
610
Вологозахист
IP20
Діаметр
680
Димування
Можливо, встановивши лампи, що димуються.
Довжина Ланцюги, мм
500
Лампочки У комплекті
Не входять
Ступінь Захисту, IP
20
Цоколь
E14
Дизайнерська люстра RAINBOW 2 - втілення веселощів і радості у вашій дитячій кімнаті! Створена з металу і скла, ця люстра має яскравий і багатокольоровий дизайн.

RAINBOW 2 має ступінь захисту IP20, що гарантує її безпеку у приміщенні. Матеріали арматури і плафонів - метал і скло відповідно - надають люстрі міцність і довговічність. Вона не входить у комплект з лампочками, але може бути використана з диммерними лампами, що дозволить регулювати яскравість освітлення.

RAINBOW 2 має висоту 610 мм і діаметр 680 мм, а довжина ланцюга складає 500 мм, що дозволяє регулювати його положення у просторі. Люстра оснащена цоколем E14.

Стильна і яскрава, RAINBOW 2 доповнить інтер'єр дитячої кімнати в постмодерністському стилі. Вона буде чудовим варіантом для створення веселої атмосфери в дитячій, а також підходить для любителів свят і нестандартного дизайну.

RAINBOW 2 - це продукт, який додасть у ваше життя яскравості і радості. Його незвичайний дизайн приверне увагу і створить відчуття свята в кожній деталі. Завдяки можливості використання диммерних ламп, ви зможете регулювати яскравість освітлення залежно від ваших уподобань.

Зручна і стильна, RAINBOW 2 стане прекрасним прикрасою для вашої дитячої кімнати, надаючи їй екстравагантності і індивідуальності. Не пропустіть можливість додати яскраві кольори у своє життя з люстрою RAINBOW 2!

Design Project

Світильники в Дитячу
Популярний
TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL TWIRL
TWIRL 130 $
NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD
NOD 323 $
RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG
RAINBOW HANG 416 $
Популярний
DONUT DONUT DONUT DONUT DONUT DONUT
DONUT 186 $
Популярний
ZOO TAB 20 ZOO TAB 20
ZOO TAB 20 120 $
RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL
RAINBOW WALL 171 $
Рекомендовані товари
AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE AGATE
AGATE 420 $
ALBERTA ALBERTA ALBERTA ALBERTA ALBERTA ALBERTA ALBERTA ALBERTA ALBERTA
ALBERTA 480 $
ATOM ATOM ATOM ATOM ATOM ATOM ATOM
ATOM 432 $
BLAD BLAD BLAD BLAD BLAD
BLAD 499 $
SPACE 2 SPACE 2 SPACE 2 SPACE 2 SPACE 2 SPACE 2 SPACE 2
SPACE 2 480 $
Відгуки0
Написати відгук

Оцінка

Відгуки з оцінкою
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків