Люстра LanLisi 011
26620грн.
Люстра LanLisi 011
Виробництво: 4–8 тижнів
Код товару: MURANO011
Anzazo
Виробник
26620грн.
Характеристики
| Колір арматурихром | Колір плафонів і підвісокрожевий | Матеріал Арматуриметал |
| Матеріал плафонів і підвісокскло | Напрямок світлавниз | Тип Приміщенняспальня, вітальня, їдальня |
| У стилісучасний | Форма плафонакругла | Висота20 мм |
Партнерська програма для дизайнерів
Опис
Люстра LanLisi 011 Anzazo - MURANO. Ціна 26620грн.. Купити в anzazo.com.ua з доставкою по Україні.
Технічні характеристики Люстра LanLisi 011
Дизайн
| Колір арматури | хром |
|---|---|
| Колір плафонів і підвісок | рожевий |
| Матеріал Арматури | метал |
| Матеріал плафонів і підвісок | скло |
| Напрямок світла | вниз |
| Тип Приміщення | спальня, вітальня, їдальня |
| У стилі | сучасний |
| Форма плафона | кругла |
Розміри
| Висота | 20 мм |
|---|
Технічні характеристики
| Діаметр | 20 мм |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Температура світла | 3000 К |
| Цоколь | E14 |
Відгуки0
Немає відгуків про товар Люстра LanLisi 011
Загальний рейтинг
Цей товар ще
ніхто не оцінив
ніхто не оцінив
Питання0
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Доставка
| Працюємо за передзамовленням | Більшість світильників ми привозимо індивідуально під замовлення з урахуванням необхідних параметрів: кольору, розміру, кількості джерел світла та інших характеристик. Це дозволяє пропонувати широкий асортимент і підбирати саме той варіант, який підходить вам. |
|---|---|
| Терміни доставки | Стандартний термін доставки становить 45 робочих днів (приблизно 1.5–2 місяці) з моменту внесення передоплати. Кожне замовлення проходить багатоетапний контроль якості перед відправкою клієнту. |
| Доставка по Україні | Відправляємо замовлення в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова Пошта або Meest Express за тарифами перевізника. Доступна доставка на відділення або кур'єром до дверей. |
| Міжнародна доставка | Здійснюємо доставку по Європі. Для уточнення умов та вартості міжнародної доставки зв'яжіться з нашими менеджерами. |
| Вартість доставки | Доставка оплачується одержувачем згідно з тарифами обраної служби доставки. Мінімальна сума замовлення для оформлення доставки — 600 грн (орієнтовно 15 $). |
| Пошкоджений товар | Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні. У разі пошкодження необхідно скласти акт разом із представником перевізника. Претензії без оформленого акта не приймаються. Ви можете відмовитися від пошкодженого товару і відразу зв'язатися з нами: +380975041139 (Viber, Telegram). |
Оплата
| Спосіб оплати | Опис |
|---|---|
| Оплата LiqPay | Оплатіть замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через захищену систему LiqPay. Це швидко, зручно та безпечно. |
| Банківський переказ | Перерахуйте оплату на наш банківський рахунок за наданими реквізитами. Після отримання платежу ми відразу надішлемо ваше замовлення. |
| Післяплати | Оплатіть товар при отриманні у відділенні пошти або служби доставки. Безпечно, зручно та надійно. |
| Оплата криптовалютою | Розрахуйтеся криптовалютою (наприклад, Bitcoin, Ethereum або USDT). Швидка та анонімна оплата для власників криптогаманців. |
Наші клієнти про нас
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення