Люстра MURANO Minimalism in crystal 054
35332грн.
Люстра MURANO Minimalism in crystal 054
Виробництво: 4–8 тижнів
Код товару: MURANO054
Anzazo
Виробник
35332грн.
Характеристики
| Колір арматуриЗолотистий | Колір плафонів і підвісокпрозорий | Матеріал Арматуриметал |
| Матеріал плафонів і підвісокскло | Напрямок світлавниз | Тип Приміщеннявітальня, зал для прийомів, лобі готелю, ресторан, спальня, кабінет |
| У стилісучасний | Форма плафонаКуля | Висота35см |
Партнерська програма для дизайнерів
Комплект 056 Люстра + 2 настінні світильники
Виберіть товар для заміни
Опис
Люстра MURANO Minimalism in crystal 054 Anzazo - MURANO. Ціна 35332грн.. Купити в anzazo.com.ua з доставкою по Україні.
Технічні характеристики Люстра MURANO Minimalism in crystal 054
Дизайн
| Колір арматури | Золотистий |
|---|---|
| Колір плафонів і підвісок | прозорий |
| Матеріал Арматури | метал |
| Матеріал плафонів і підвісок | скло |
| Напрямок світла | вниз |
| Тип Приміщення | вітальня, зал для прийомів, лобі готелю, ресторан, спальня, кабінет |
| У стилі | сучасний |
| Форма плафона | Куля |
Розміри
| Висота | 35см |
|---|
Технічні характеристики
| Діаметр | 40см |
|---|---|
| Кількість ламп | 4 |
| Кріплення | стельове |
| Напруга | 220 В |
| Цоколь | E14 |
Відгуки0
Немає відгуків про товар Люстра MURANO Minimalism in crystal 054
Загальний рейтинг
Цей товар ще
ніхто не оцінив
ніхто не оцінив
Питання0
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Доставка
| Працюємо за передзамовленням | Більшість світильників ми привозимо індивідуально під замовлення з урахуванням необхідних параметрів: кольору, розміру, кількості джерел світла та інших характеристик. Це дозволяє пропонувати широкий асортимент і підбирати саме той варіант, який підходить вам. |
|---|---|
| Терміни доставки | Стандартний термін доставки становить 45 робочих днів (приблизно 1.5–2 місяці) з моменту внесення передоплати. Кожне замовлення проходить багатоетапний контроль якості перед відправкою клієнту. |
| Доставка по Україні | Відправляємо замовлення в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова Пошта або Meest Express за тарифами перевізника. Доступна доставка на відділення або кур'єром до дверей. |
| Міжнародна доставка | Здійснюємо доставку по Європі. Для уточнення умов та вартості міжнародної доставки зв'яжіться з нашими менеджерами. |
| Вартість доставки | Доставка оплачується одержувачем згідно з тарифами обраної служби доставки. Мінімальна сума замовлення для оформлення доставки — 600 грн (орієнтовно 15 $). |
| Пошкоджений товар | Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні. У разі пошкодження необхідно скласти акт разом із представником перевізника. Претензії без оформленого акта не приймаються. Ви можете відмовитися від пошкодженого товару і відразу зв'язатися з нами: +380975041139 (Viber, Telegram). |
Оплата
| Спосіб оплати | Опис |
|---|---|
| Оплата LiqPay | Оплатіть замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через захищену систему LiqPay. Це швидко, зручно та безпечно. |
| Банківський переказ | Перерахуйте оплату на наш банківський рахунок за наданими реквізитами. Після отримання платежу ми відразу надішлемо ваше замовлення. |
| Післяплати | Оплатіть товар при отриманні у відділенні пошти або служби доставки. Безпечно, зручно та надійно. |
| Оплата криптовалютою | Розрахуйтеся криптовалютою (наприклад, Bitcoin, Ethereum або USDT). Швидка та анонімна оплата для власників криптогаманців. |
Ви дивилися
Наші клієнти про нас
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення