Люстра MURANO Dancing Crystals 035
61952грн.
Люстра MURANO Dancing Crystals 035
Виробництво: 4–8 тижнів
Код товару: MURANO035
Anzazo
Виробник
61952грн.
Характеристики
| Колір арматурисріблястий | Колір плафонів і підвісокПрозорий | Матеріал Арматуриметал |
| Матеріал плафонів і підвісокскло | Напрямок світлавниз | Тип Приміщеннявітальня, хол, їдальня, ресторан, спальня |
| У стилікласичний | Форма плафонабагатоярусна | Висота108мм |
Партнерська програма для дизайнерів
Опис
Люстра MURANO Dancing Crystals 035 Anzazo - MURANO. Ціна 61952грн.. Купити в anzazo.com.ua з доставкою по Україні.
Технічні характеристики Люстра MURANO Dancing Crystals 035
Дизайн
| Колір арматури | сріблястий |
|---|---|
| Колір плафонів і підвісок | Прозорий |
| Матеріал Арматури | метал |
| Матеріал плафонів і підвісок | скло |
| Напрямок світла | вниз |
| Тип Приміщення | вітальня, хол, їдальня, ресторан, спальня |
| У стилі | класичний |
| Форма плафона | багатоярусна |
Розміри
| Висота | 108мм |
|---|
Технічні характеристики
| Діаметр | 55см |
|---|---|
| Кількість ламп | 12 |
| Кріплення | стельове |
| Напруга | 220 В |
| Цоколь | E27 |
Відгуки0
Немає відгуків про товар Люстра MURANO Dancing Crystals 035
Загальний рейтинг
Цей товар ще
ніхто не оцінив
ніхто не оцінив
Питання0
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Доставка
| Працюємо за передзамовленням | Більшість світильників ми привозимо індивідуально під замовлення з урахуванням необхідних параметрів: кольору, розміру, кількості джерел світла та інших характеристик. Це дозволяє пропонувати широкий асортимент і підбирати саме той варіант, який підходить вам. |
|---|---|
| Терміни доставки | Стандартний термін доставки становить 45 робочих днів (приблизно 1.5–2 місяці) з моменту внесення передоплати. Кожне замовлення проходить багатоетапний контроль якості перед відправкою клієнту. |
| Доставка по Україні | Відправляємо замовлення в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова Пошта або Meest Express за тарифами перевізника. Доступна доставка на відділення або кур'єром до дверей. |
| Міжнародна доставка | Здійснюємо доставку по Європі. Для уточнення умов та вартості міжнародної доставки зв'яжіться з нашими менеджерами. |
| Вартість доставки | Доставка оплачується одержувачем згідно з тарифами обраної служби доставки. Мінімальна сума замовлення для оформлення доставки — 600 грн (орієнтовно 15 $). |
| Пошкоджений товар | Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні. У разі пошкодження необхідно скласти акт разом із представником перевізника. Претензії без оформленого акта не приймаються. Ви можете відмовитися від пошкодженого товару і відразу зв'язатися з нами: +380975041139 (Viber, Telegram). |
Оплата
| Спосіб оплати | Опис |
|---|---|
| Оплата LiqPay | Оплатіть замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через захищену систему LiqPay. Це швидко, зручно та безпечно. |
| Банківський переказ | Перерахуйте оплату на наш банківський рахунок за наданими реквізитами. Після отримання платежу ми відразу надішлемо ваше замовлення. |
| Післяплати | Оплатіть товар при отриманні у відділенні пошти або служби доставки. Безпечно, зручно та надійно. |
| Оплата криптовалютою | Розрахуйтеся криптовалютою (наприклад, Bitcoin, Ethereum або USDT). Швидка та анонімна оплата для власників криптогаманців. |
Ви дивилися
Наші клієнти про нас
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення