Підвісний світильник світлодіодний NOD Daisuke LED
9768грн.
13532грн.
Підвісний світильник світлодіодний NOD Daisuke LED
Виробництво: 4–8 тижнів
Код товару: 157839-1
Anzazo
Виробник
9768грн.
13532грн.
економія 3764грн.
Характеристики
| Колір арматуриЧорний | Колір плафонів і підвісокЧорний | Матеріал АрматуриМетал |
| Матеріал плафонів і підвісокМетал | Напрямок світлаДонизу | Тип ПриміщенняКухня, Вітальня, Коридор, Спальня, Кафе, Бар |
| У стиліМінімалізм | Форма плафонаКонус | КатегоріяЛюстри,Підвісні світильники |
Партнерська програма для дизайнерів
Опис
Підвісний світильник світлодіодний NOD Daisuke LED Anzazo - Підвісний світильник. Ціна 13532грн.. Купити в anzazo.com.ua з доставкою по Україні.
Технічні характеристики Підвісний світильник світлодіодний NOD Daisuke LED
Дизайн
| Колір арматури | Чорний |
|---|---|
| Колір плафонів і підвісок | Чорний |
| Матеріал Арматури | Метал |
| Матеріал плафонів і підвісок | Метал |
| Напрямок світла | Донизу |
| Тип Приміщення | Кухня, Вітальня, Коридор, Спальня, Кафе, Бар |
| У стилі | Мінімалізм |
| Форма плафона | Конус |
Основні
| Категорія | Люстри,Підвісні світильники |
|---|
Технічні характеристики
| Довжина кабелю | 150см |
|---|---|
| Довжина кабеля | 150см |
| Кількість ламп | 1 |
| Площа освітлення, м2 | 3-5 |
| Площа освітлення, м2 | 3-5 |
| Розмір плафону | 20см |
| Цоколь | LED |
Відгуки0
Немає відгуків про товар Підвісний світильник світлодіодний NOD Daisuke LED
Загальний рейтинг
Цей товар ще
ніхто не оцінив
ніхто не оцінив
Питання0
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Доставка
| Працюємо за передзамовленням | Більшість світильників ми привозимо індивідуально під замовлення з урахуванням необхідних параметрів: кольору, розміру, кількості джерел світла та інших характеристик. Це дозволяє пропонувати широкий асортимент і підбирати саме той варіант, який підходить вам. |
|---|---|
| Терміни доставки | Стандартний термін доставки становить 45 робочих днів (приблизно 1.5–2 місяці) з моменту внесення передоплати. Кожне замовлення проходить багатоетапний контроль якості перед відправкою клієнту. |
| Доставка по Україні | Відправляємо замовлення в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова Пошта або Meest Express за тарифами перевізника. Доступна доставка на відділення або кур'єром до дверей. |
| Міжнародна доставка | Здійснюємо доставку по Європі. Для уточнення умов та вартості міжнародної доставки зв'яжіться з нашими менеджерами. |
| Вартість доставки | Доставка оплачується одержувачем згідно з тарифами обраної служби доставки. Мінімальна сума замовлення для оформлення доставки — 600 грн (орієнтовно 15 $). |
| Пошкоджений товар | Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні. У разі пошкодження необхідно скласти акт разом із представником перевізника. Претензії без оформленого акта не приймаються. Ви можете відмовитися від пошкодженого товару і відразу зв'язатися з нами: +380975041139 (Viber, Telegram). |
Оплата
| Спосіб оплати | Опис |
|---|---|
| Оплата LiqPay | Оплатіть замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через захищену систему LiqPay. Це швидко, зручно та безпечно. |
| Банківський переказ | Перерахуйте оплату на наш банківський рахунок за наданими реквізитами. Після отримання платежу ми відразу надішлемо ваше замовлення. |
| Післяплати | Оплатіть товар при отриманні у відділенні пошти або служби доставки. Безпечно, зручно та надійно. |
| Оплата криптовалютою | Розрахуйтеся криптовалютою (наприклад, Bitcoin, Ethereum або USDT). Швидка та анонімна оплата для власників криптогаманців. |
Ви дивилися
Наші клієнти про нас
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення