Люстра в дитячу кімнату SPACE 2
21120грн.
31255грн.
Люстра в дитячу кімнату SPACE 2
Виробництво: 4–8 тижнів
Код товару: 114572-S2
Anzazo
Виробник
21120грн.
31255грн.
економія 10135грн.
Характеристики
| 3D Модель | Колір арматуриБілий, Мультиколор | Колір плафонів і підвісокБілий, Мультиколор |
| Матеріал АрматуриМетал | Матеріал плафонів і підвісокСкло | Напрямок світлаУ сторони |
| Тип ПриміщенняДля дитячої | У стиліМодерн | Форма плафонаСфера |
Партнерська програма для дизайнерів
Опис
SPACE 2 Білий, Різнокольоровий
Технічні характеристики Люстра в дитячу кімнату SPACE 2
Дизайн
| Колір арматури | Білий, Мультиколор |
|---|---|
| Колір плафонів і підвісок | Білий, Мультиколор |
| Матеріал Арматури | Метал |
| Матеріал плафонів і підвісок | Скло |
| Напрямок світла | У сторони |
| Тип Приміщення | Для дитячої |
| У стилі | Модерн |
| Форма плафона | Сфера |
Основні
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Категорія | Світильники в дитячу |
Технічні характеристики
| Вологозахист | IP20 |
|---|---|
| Кількість ламп | 3, 6 |
| Можливість регулювання яскравості | Можливо, якщо встановити лампочки з можливістю регулювання яскравості |
| Площа Освітлення, м.кв | 10-15 |
| Потужність, Вт | S 15Вт, M 25Вт |
| Потужність: | S 15Вт, M 25Вт |
| Размер | S: 3 Плафони (20; 25; 30см), M 5 Плафонів (25см * 2; 20см; 30см; 35см) |
| Цоколь | E27 |
Відгуки0
Немає відгуків про товар Люстра в дитячу кімнату SPACE 2
Загальний рейтинг
Цей товар ще
ніхто не оцінив
ніхто не оцінив
Питання0
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Доставка
| Працюємо за передзамовленням | Більшість світильників ми привозимо індивідуально під замовлення з урахуванням необхідних параметрів: кольору, розміру, кількості джерел світла та інших характеристик. Це дозволяє пропонувати широкий асортимент і підбирати саме той варіант, який підходить вам. |
|---|---|
| Терміни доставки | Стандартний термін доставки становить 45 робочих днів (приблизно 1.5–2 місяці) з моменту внесення передоплати. Кожне замовлення проходить багатоетапний контроль якості перед відправкою клієнту. |
| Доставка по Україні | Відправляємо замовлення в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова Пошта або Meest Express за тарифами перевізника. Доступна доставка на відділення або кур'єром до дверей. |
| Міжнародна доставка | Здійснюємо доставку по Європі. Для уточнення умов та вартості міжнародної доставки зв'яжіться з нашими менеджерами. |
| Вартість доставки | Доставка оплачується одержувачем згідно з тарифами обраної служби доставки. Мінімальна сума замовлення для оформлення доставки — 600 грн (орієнтовно 15 $). |
| Пошкоджений товар | Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні. У разі пошкодження необхідно скласти акт разом із представником перевізника. Претензії без оформленого акта не приймаються. Ви можете відмовитися від пошкодженого товару і відразу зв'язатися з нами: +380975041139 (Viber, Telegram). |
Оплата
| Спосіб оплати | Опис |
|---|---|
| Оплата LiqPay | Оплатіть замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через захищену систему LiqPay. Це швидко, зручно та безпечно. |
| Банківський переказ | Перерахуйте оплату на наш банківський рахунок за наданими реквізитами. Після отримання платежу ми відразу надішлемо ваше замовлення. |
| Післяплати | Оплатіть товар при отриманні у відділенні пошти або служби доставки. Безпечно, зручно та надійно. |
| Оплата криптовалютою | Розрахуйтеся криптовалютою (наприклад, Bitcoin, Ethereum або USDT). Швидка та анонімна оплата для власників криптогаманців. |
Рекомендовані товари
Наші клієнти про нас
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення