Світильник підвісний світлодіодний WIRELINE
13332грн.
17182грн.
Світильник підвісний світлодіодний WIRELINE
Виробництво: 4–8 тижнів
Код товару: 114745-W
Anzazo
Виробник
13332грн.
17182грн.
економія 3850грн.
Характеристики
| 3D МодельЄ | Колір арматуриРожевий | Колір плафонів і підвісокБілий |
| МатеріалСкло | Матеріал АрматуриШкіра | Матеріал плафонів і підвісокСкло |
| Напрямок світлаУ сторони | Тип ПриміщенняКухня, Коридор, Передпокій, Кафе, Бар, Ресторан | У стиліМінімалізм |
Партнерська програма для дизайнерів
Опис
WIRELINE
Технічні характеристики Світильник підвісний світлодіодний WIRELINE
Дизайн
| 3D Модель | Є |
|---|---|
| Колір арматури | Рожевий |
| Колір плафонів і підвісок | Білий |
| Матеріал | Скло |
| Матеріал Арматури | Шкіра |
| Матеріал плафонів і підвісок | Скло |
| Напрямок світла | У сторони |
| Тип Приміщення | Кухня, Коридор, Передпокій, Кафе, Бар, Ресторан |
| У стилі | Мінімалізм |
| Форма плафона | Циліндр |
Основні
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Категорія | Підвісний світильник |
Технічні характеристики
| A | H1200mm*L400mm |
|---|---|
| B | H1500mm*L600mm |
| C | H1800mm*800mm |
| D | H2100mm*L1000mm |
| D | H2100mm*L1000mm |
| E | H2400mm*L1200mm |
| E | H2400mm*L1200mm |
| F | H2700mm*L1500mm |
| F | H2700mm*L1500mm |
| G | H3000mm*L1500mm |
| G | H3000mm*L1500mm |
| H | H5000mm*L2000mm |
| H | H5000mm*L2000mm |
| Вологозахист | IP20 |
| Кількість ламп | 1 |
| Лампи у комплекті | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Можливість регулювання яскравості | Неможливо |
| Тип Лампи | Світлодіодна |
| Форма лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | LED |
Відгуки0
Немає відгуків про товар Світильник підвісний світлодіодний WIRELINE
Загальний рейтинг
Цей товар ще
ніхто не оцінив
ніхто не оцінив
Питання0
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Доставка
| Працюємо за передзамовленням | Більшість світильників ми привозимо індивідуально під замовлення з урахуванням необхідних параметрів: кольору, розміру, кількості джерел світла та інших характеристик. Це дозволяє пропонувати широкий асортимент і підбирати саме той варіант, який підходить вам. |
|---|---|
| Терміни доставки | Стандартний термін доставки становить 45 робочих днів (приблизно 1.5–2 місяці) з моменту внесення передоплати. Кожне замовлення проходить багатоетапний контроль якості перед відправкою клієнту. |
| Доставка по Україні | Відправляємо замовлення в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова Пошта або Meest Express за тарифами перевізника. Доступна доставка на відділення або кур'єром до дверей. |
| Міжнародна доставка | Здійснюємо доставку по Європі. Для уточнення умов та вартості міжнародної доставки зв'яжіться з нашими менеджерами. |
| Вартість доставки | Доставка оплачується одержувачем згідно з тарифами обраної служби доставки. Мінімальна сума замовлення для оформлення доставки — 600 грн (орієнтовно 15 $). |
| Пошкоджений товар | Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні. У разі пошкодження необхідно скласти акт разом із представником перевізника. Претензії без оформленого акта не приймаються. Ви можете відмовитися від пошкодженого товару і відразу зв'язатися з нами: +380975041139 (Viber, Telegram). |
Оплата
| Спосіб оплати | Опис |
|---|---|
| Оплата LiqPay | Оплатіть замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через захищену систему LiqPay. Це швидко, зручно та безпечно. |
| Банківський переказ | Перерахуйте оплату на наш банківський рахунок за наданими реквізитами. Після отримання платежу ми відразу надішлемо ваше замовлення. |
| Післяплати | Оплатіть товар при отриманні у відділенні пошти або служби доставки. Безпечно, зручно та надійно. |
| Оплата криптовалютою | Розрахуйтеся криптовалютою (наприклад, Bitcoin, Ethereum або USDT). Швидка та анонімна оплата для власників криптогаманців. |
Рекомендовані товари
Ви дивилися
Наші клієнти про нас
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення