Підвісний світильник BUBBLES B CLEAR 1+3
9603грн.
10671грн.
Підвісний світильник BUBBLES B CLEAR 1+3
Виробництво: 4–8 тижнів
Код товару: ANZ1484C13
Anzazo
Виробник
9603грн.
10671грн.
економія 1067грн.
Характеристики
| 3D МодельЄ | Колір арматуриЛатунь | Колір плафонів і підвісокПрозорий |
| МатеріалСкло, Метал | Матеріал АрматуриМетал | Матеріал плафонів і підвісокСкло |
| Напрямок світлаУ сторони | Тип ПриміщенняКухня, Коридор, Передпокій, Кафе, Бар, Ресторан | У стиліMid-Century |
Партнерська програма для дизайнерів
Опис
BUBBLES B CLEAR 1+3 - унікальний підвісний світильник, створений з високоякісного скла і металу. Його потужність становить 12 Вт, що забезпечує достатньо яскраве освітлення. Габаритні розміри цього світильника складають d57* H75 см, а основний шар має діаметр 30 см.
Світильник BUBBLES B CLEAR 1+3 має гарантію на 12 місяців і може бути диміруваним при використанні відповідних ламп. Довжина підвісу досягає 15 метрів, що дозволяє встановити його на різних висотах. Кріплення диска і планки залежить від ваших уподобань і може бути уточнено у наших менеджерів.
Світильник має вологозахист IP20, що забезпечує безпечне використання всередині приміщень. Стиль цього світильника поєднує в собі риси Mid-Century, що додає елегантності та вишуканості інтер'єру.
Серія світлодіодних світильників BUBBLES B CLEAR складається з комбінацій кульок різних розмірів. Ви можете вибрати світильник з однією основною кулею або з кількома меншими кульками, прикріпленими до абажуру. Крім того, світильники можуть бути зібрані в групові комбінації на загальних стельових кріпленнях. Варіанти комбінацій доступні для 3, 5 або 7 штук світильників з різною кількістю декоративних куль на кожному з них.
Ціна вказана за модифікацію A-1+3. Для розрахунку необхідної конфігурації та отримання більш детальної інформації, зверніться до наших менеджерів. BUBBLES B CLEAR 1+3 - це ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль і функціональність в одному світильнику. Звертайтеся до нас і додайте елегантності у свій інтер'єр!
Світильник BUBBLES B CLEAR 1+3 має гарантію на 12 місяців і може бути диміруваним при використанні відповідних ламп. Довжина підвісу досягає 15 метрів, що дозволяє встановити його на різних висотах. Кріплення диска і планки залежить від ваших уподобань і може бути уточнено у наших менеджерів.
Світильник має вологозахист IP20, що забезпечує безпечне використання всередині приміщень. Стиль цього світильника поєднує в собі риси Mid-Century, що додає елегантності та вишуканості інтер'єру.
Серія світлодіодних світильників BUBBLES B CLEAR складається з комбінацій кульок різних розмірів. Ви можете вибрати світильник з однією основною кулею або з кількома меншими кульками, прикріпленими до абажуру. Крім того, світильники можуть бути зібрані в групові комбінації на загальних стельових кріпленнях. Варіанти комбінацій доступні для 3, 5 або 7 штук світильників з різною кількістю декоративних куль на кожному з них.
Ціна вказана за модифікацію A-1+3. Для розрахунку необхідної конфігурації та отримання більш детальної інформації, зверніться до наших менеджерів. BUBBLES B CLEAR 1+3 - це ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль і функціональність в одному світильнику. Звертайтеся до нас і додайте елегантності у свій інтер'єр!
Технічні характеристики Підвісний світильник BUBBLES B CLEAR 1+3
Дизайн
| 3D Модель | Є |
|---|---|
| Колір арматури | Латунь |
| Колір плафонів і підвісок | Прозорий |
| Матеріал | Скло, Метал |
| Матеріал Арматури | Метал |
| Матеріал плафонів і підвісок | Скло |
| Напрямок світла | У сторони |
| Тип Приміщення | Кухня, Коридор, Передпокій, Кафе, Бар, Ресторан |
| У стилі | Mid-Century |
| Форма плафона | Сфера Відкрита лампочка |
Основні
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Категорія | Підвісний світильник |
Технічні характеристики
| Вологозахист | IP20 |
|---|---|
| Довжина Підвісу (Макс) | 15 М |
| Довжина Підвісу (Макс) | 15 М |
| Кількість ламп | 1 |
| Кріплення - Диск | Уточнюйте У Менеджерів |
| Кріплення - Планка | Уточнюйте У Менеджерів |
| Можливість регулювання яскравості | Можливо, якщо встановити лампочки з можливістю регулювання яскравості |
| Потужність, Вт | 12Вт |
| Потужність: | 12Вт |
| Размер | A-1;3; Габаритні Розмір d57 * H75см; Основна Куля: D30см |
Відгуки0
Немає відгуків про товар Підвісний світильник BUBBLES B CLEAR 1+3
Загальний рейтинг
Цей товар ще
ніхто не оцінив
ніхто не оцінив
Питання0
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Доставка
| Працюємо за передзамовленням | Більшість світильників ми привозимо індивідуально під замовлення з урахуванням необхідних параметрів: кольору, розміру, кількості джерел світла та інших характеристик. Це дозволяє пропонувати широкий асортимент і підбирати саме той варіант, який підходить вам. |
|---|---|
| Терміни доставки | Стандартний термін доставки становить 45 робочих днів (приблизно 1.5–2 місяці) з моменту внесення передоплати. Кожне замовлення проходить багатоетапний контроль якості перед відправкою клієнту. |
| Доставка по Україні | Відправляємо замовлення в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова Пошта або Meest Express за тарифами перевізника. Доступна доставка на відділення або кур'єром до дверей. |
| Міжнародна доставка | Здійснюємо доставку по Європі. Для уточнення умов та вартості міжнародної доставки зв'яжіться з нашими менеджерами. |
| Вартість доставки | Доставка оплачується одержувачем згідно з тарифами обраної служби доставки. Мінімальна сума замовлення для оформлення доставки — 600 грн (орієнтовно 15 $). |
| Пошкоджений товар | Будь ласка, перевіряйте товар при отриманні. У разі пошкодження необхідно скласти акт разом із представником перевізника. Претензії без оформленого акта не приймаються. Ви можете відмовитися від пошкодженого товару і відразу зв'язатися з нами: +380975041139 (Viber, Telegram). |
Оплата
| Спосіб оплати | Опис |
|---|---|
| Оплата LiqPay | Оплатіть замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через захищену систему LiqPay. Це швидко, зручно та безпечно. |
| Банківський переказ | Перерахуйте оплату на наш банківський рахунок за наданими реквізитами. Після отримання платежу ми відразу надішлемо ваше замовлення. |
| Післяплати | Оплатіть товар при отриманні у відділенні пошти або служби доставки. Безпечно, зручно та надійно. |
| Оплата криптовалютою | Розрахуйтеся криптовалютою (наприклад, Bitcoin, Ethereum або USDT). Швидка та анонімна оплата для власників криптогаманців. |
Рекомендовані товари
Ви дивилися
Наші клієнти про нас
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення