Люстра MURANO Murano Symphony 012
25168грн.
Люстра MURANO Murano Symphony 012
Виробництво: 4–8 тижнів
Код товару: MURANO012
Anzazo
Виробник
25168грн.
Характеристики
| Колір арматурихром | Колір плафонів і підвісокрожевий | Матеріал Арматуриметал |
| Матеріал плафонів і підвісокскло | Напрямок світлавниз | Тип Приміщеннявітальня, їдальня, спальня, кабінет, ресторан, торговий центр |
| У стилісучасний | Форма плафонакруглі диски | Висота17 мм |
Партнерська програма для дизайнерів
Технічні характеристики Люстра MURANO Murano Symphony 012
Дизайн
| Колір арматури | хром |
|---|---|
| Колір плафонів і підвісок | рожевий |
| Матеріал Арматури | метал |
| Матеріал плафонів і підвісок | скло |
| Напрямок світла | вниз |
| Тип Приміщення | вітальня, їдальня, спальня, кабінет, ресторан, торговий центр |
| У стилі | сучасний |
| Форма плафона | круглі диски |
Розміри
| Висота | 17 мм |
|---|
Технічні характеристики
| Діаметр | 90см |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Температура світла | 3000 К |
| Цоколь | E14 |
Відгуки0
Немає відгуків про товар Люстра MURANO Murano Symphony 012
Загальний рейтинг
Цей товар ще
ніхто не оцінив
ніхто не оцінив
Питання0
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Оплата
| Спосіб оплати | Опис |
|---|---|
| Оплата LiqPay | Оплатіть замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через захищену систему LiqPay. Це швидко, зручно та безпечно. |
| Банківський переказ | Перерахуйте оплату на наш банківський рахунок за наданими реквізитами. Після отримання платежу ми відразу надішлемо ваше замовлення. |
| Післяплати | Оплатіть товар при отриманні у відділенні пошти або служби доставки. Безпечно, зручно та надійно. |
| Оплата криптовалютою | Розрахуйтеся криптовалютою (наприклад, Bitcoin, Ethereum або USDT). Швидка та анонімна оплата для власників криптогаманців. |
Ви дивилися
Наші клієнти про нас
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення