Зворотний дзвінок

Про нас

Ласкаво просимо до магазину новинок преміального дизайнерського світла, меблів та декору з власним каталогом та ексклюзивними моделями — ANZAZO.COM.UA

 

Ми найдинамічніший проект у галузі інтер'єрних рішень зі своєю ідеологією та місією: Зробити якісне та сучасне освітлення доступним для всіх і, тим самим, підвищити загальний рівень естетики в житті людей.

 

З 2019 року ми щодня поповнюємо наш асортимент найкращими новинками та робимо їх доступними для Вас раніше за всіх інших на ринку.

 

За час нашої роботи, ми відібрали фабрики, які випускають освітлення для відомих торгових марок та брендів, тому зараз можемо запропонувати вам справді кращу якість на ринку за прийнятний бюджет!

 

Якщо Ви дизайнер інтер'єрів або у вас свій оптовий чи роздрібний магазин або Ви просто займаєтеся підбором та комплектацією дизайнерського освітлення під великі проекти – то Вам пощастило!

 

Адже саме для Вас ми приготували найцікавіші умови роботи!

 

Зв'яжіться з нами:

+(380)97-504-11-39

anzazo.com.ua@gmail.com

 

 

На сьогоднішній день з нами вже понад 300 українських, польських та молдавських дизайнерів та архітекторів, а також дизайн-студії світового рівня, які оцінили наш підхід до якості та умов роботи.

 


Тому ми впевнені, що і Ви знайдете у нас найкращі та сучасні рішення, які радуватимуть вас довгі роки!