Зворотний дзвінок

ANZ866

Anzazo

На складі

SIBYL

Очікуєте знижки? Дізнатись про зниження ціни
У вас залишилися питання?

Ми тут, щоб допомогти

Повідомлення
Загальне
Гарантія
12 місяців
Категорія
Люстри-кільця
Дизайн
Тип приміщення
Для великих приміщень; Для вітальні; Для кафе, бару, ресторану
Матеріал
Метал, Скло
Стиль
Арт деко
3D Модель
Технічні характеристики
L
Ø 70 СМ (36Вт)
M
Ø 60 СМ (30Вт)
S
Ø 50 СМ (30Вт)
Вологозахист
IP20
Димування
Неможливо
Лампи у комплекті
Входять у комплект
Стельове Кріплення
Ø 16 СМ
Тип Лампы
Світлодіодна
Цоколь
LED

SIBYL Кільцева люстра - це елегантне світлодіодне освітлення в стилі арт-деко, виконане з металу і скла. Люстра представлена у трьох розмірах: S - діаметр 50 см, М - діаметр 60 см і L - діаметр 70 см. Завдяки світлодіодним лампам потужністю 30 Вт у розмірах S і М і 36 Вт у розмірі L, SIBYL Кільцева люстра забезпечує яскраве і енергоефективне освітлення.

Дизайн SIBYL Кільцевої люстри вражає своєю красою - вона виконана у вигляді кільця, прикрашеного кристалами. Цей ексклюзивний елемент додасть вишуканості і розкіші в будь-яке приміщення, чи то велика вітальня, кафе, бар або ресторан.

Люстра легко монтується на стелі за допомогою стельового кріплення діаметром 16 см. Вона пропонується з гарантією 12 місяців, що демонструє високу якість і надійність продукту. У комплекті з люстрою постачаються лампи, що дозволяє одразу насолоджуватися її освітленням.

SIBYL Кільцева люстра не піддається димуванню, проте це компенсується яскравим світлом, яке створює комфортну атмосферу в приміщенні. Люстра має вологостійкість класу IP20, тому може використовуватися лише всередині приміщення.

Покращіть своє життя з SIBYL Кільцевою люстрою! Її елегантний дизайн і яскраве світло додають вишуканості і стилю у ваш дім або комерційне простір. Завдяки світлодіодній технології вона також є екологічно чистим і енергоефективним рішенням.

Не пропустіть можливість придбати SIBYL Кільцеву люстру і створіть атмосферу розкіші і елегантності у своєму приміщенні!

Design Project

Світильники в Дитячу
FLORA 2 FLORA 2 FLORA 2 FLORA 2 FLORA 2 FLORA 2 FLORA 2 FLORA 2 FLORA 2 FLORA 2
FLORA 2 130 $
Популярний
ZOO TAB 17 ZOO TAB 17 ZOO TAB 17 ZOO TAB 17 ZOO TAB 17
ZOO TAB 17 120 $
RAINBOW 3 RAINBOW 3 RAINBOW 3 RAINBOW 3 RAINBOW 3
RAINBOW 3 274 $
RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL RAINBOW WALL
RAINBOW WALL 171 $
MUSH MUSH MUSH MUSH MUSH MUSH MUSH MUSH
MUSH 339 $
Популярний
SPACE 2 SPACE 2 SPACE 2 SPACE 2 SPACE 2 SPACE 2 SPACE 2
SPACE 2 480 $
RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT RAINBOW SHORT
RAINBOW SHORT 289 $
Рекомендовані товари
FLORETTA FLORETTA FLORETTA FLORETTA FLORETTA FLORETTA FLORETTA FLORETTA FLORETTA FLORETTA FLORETTA
FLORETTA 468 $
FREESTYLE FREESTYLE FREESTYLE FREESTYLE FREESTYLE FREESTYLE FREESTYLE
FREESTYLE 412 $
Знижка 45 $
BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG BBANG
BBANG 457 $412 $
DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE DIRIGEABLE
DIRIGEABLE 394 $
DAGGRY DAGGRY DAGGRY DAGGRY DAGGRY DAGGRY DAGGRY DAGGRY DAGGRY DAGGRY DAGGRY
DAGGRY 430 $
Відгуки0
Написати відгук

Оцінка

Відгуки з оцінкою
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків