Зворотний дзвінок

114902-D

Anzazo

На складі

D DROPS

Очікуєте знижки? Дізнатись про зниження ціни
У вас залишилися питання?

Ми тут, щоб допомогти

Повідомлення
Загальне
Гарантія
12 місяців
Категорія
Підвісний світильник
Дизайн
Колір
Чорний
Матеріал Плафонів
Скло
Стиль
Модерн
3D Модель
Технічні характеристики
A
Довжина 3м, Одинарний
B
Довжина 6м.
Вологозахист
IP20
Димування
Можливо, встановивши лампи, що димуються.
Кількість Плафонів
7
Потужність, Вт
21-30Вт
Розмір
На Фото У Галереї

D DROPS Підвісний світильник - це стильне і сучасне освітлення для вашого інтер'єру. Чорний колір надає йому елегантність і вишуканість. Потужність світильника становить від 21 до 30 Вт, що забезпечує достатнє освітлення для приміщень різного розміру.

Довжина світильника може бути різною, залежно від ваших переваг. З фото в галереї ви зможете вибрати підходящий розмір. Світильник оснащений подвійним плафоном довжиною 6 м і одинарним плафоном довжиною 3 м. Кількість плафонів становить 7 штук, що дозволить рівномірно розподілити світло в приміщенні.

Скляні плафони роблять світло м'яким і дифузним, створюючи приємну атмосферу. Світильник має можливість диммерування, якщо встановити диммерні лампи. Це дозволить регулювати яскравість світла залежно від вашого настрою та потреб.

Світильник має вологозахист IP20, що дозволяє його використовувати в сухих приміщеннях. Стильний дизайн і сучасні матеріали створюють модерний враження і стануть прекрасним доповненням для вашого інтер'єру.

D DROPS Підвісний світильник доступний в інтернет-магазині AnzAzo. У нас найкращі ціни і знижки. Гарантія на продукт становить 12 місяців. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Купуйте D DROPS Підвісний світильник і додайте стиль і елегантність до свого дому. Цей продукт обов'язково покращить ваше життя і вартий вашої уваги.

Design Project

Світильники в Дитячу
Популярний
RAINBOW RAINBOW RAINBOW RAINBOW RAINBOW RAINBOW RAINBOW RAINBOW RAINBOW RAINBOW RAINBOW RAINBOW RAINBOW RAINBOW RAINBOW
RAINBOW 374 $
Популярний
FANTA WALL FANTA WALL FANTA WALL FANTA WALL FANTA WALL FANTA WALL FANTA WALL FANTA WALL FANTA WALL FANTA WALL FANTA WALL FANTA WALL
FANTA WALL 128 $
MUSH MUSH MUSH MUSH MUSH MUSH MUSH MUSH
MUSH 339 $
Популярний
ZOO TAB 2 TRICERATOPS ZOO TAB 2 TRICERATOPS ZOO TAB 2 TRICERATOPS ZOO TAB 2 TRICERATOPS ZOO TAB 2 TRICERATOPS
ZOO TAB 2 TRICERATOPS 115 $
GEOMETRIC A GEOMETRIC A GEOMETRIC A GEOMETRIC A GEOMETRIC A GEOMETRIC A GEOMETRIC A GEOMETRIC A GEOMETRIC A GEOMETRIC A GEOMETRIC A GEOMETRIC A
GEOMETRIC A 100 $
RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG RAINBOW HANG
RAINBOW HANG 416 $
NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD NOD
NOD 323 $
Рекомендовані товари
Відгуки0
Написати відгук

Оцінка

Відгуки з оцінкою
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків
0% 0 відгуків