Зворотний дзвінок

Запрошення до співпраці для дизайнерівКто ми?

Привіт. Ми - команда AnzAzo. Наша місія - надання допомоги та співпраця з дизайнерами на вигідних умовах. Наш інтернет-магазин освітлення є найбільшим в Україні та пропонує понад 5 000 товарів для унікального інтер'єру.

 

 

 

Співпраця з AnzAzo дарує дизайнерам кілька переваг:


   

Почему професіонали вибирають нас?

Ми готові спростити життя дизайнерів і взяти на себе частину роботи, оскільки знаємо, скільки часу і зусиль витрачається на пошук потрібних позицій, відповідних цін та контроль строків. Ми пропонуємо Вам допомогу у комплектації проектів меблями та освітленням "під ключ". Виконуємо пошук аналогів. >> Надіслати запит на підбір.

Додатково, дизайнерам надається безкоштовна база 3D-моделей. Якщо потрібної 3D-моделі немає - ми виготовимо її протягом 24 годин.

 

   

 

 

Формула взаємної вигоди

Звісно, розмір знижки визначає взаємний інтерес і, здається, дає змогу порівняти рівень вашої вигоди від одного та іншого постачальника. Але... ось де заключається логічна помилка: при виборі умов співпраці з постачальником всі обчислюють відсотки, а не гроші!

Іншими словами, вам набагато вигідніше працювати з більшою сумою закупок і дорожчими товарами, навіть якщо відсоток від постачальника менший, ніж з товарами з більш доступного сегменту.

 

 

Приклади з простої арифметики:

25% знижки на товари загальною вартістю 100 000 грн = 25 000 грн агентської винагороди.

Якщо взяти 20% від вартості закупки, скажімо, на 200 000 грн = 40 000 грн вашої вигоди!

Але, якщо ми розглянемо єдину ставку в процентах, то стає зрозуміло, що чим дорожчий продукт і вища сума чека, тим більший дизайнерський бонус ви отримуєте.

 

Так, до цього всього, з більш дорогим і, отже, якіснішим товаром вигідно працювати не лише фінансово, але і для вашої репутації. Ми завжди намагаємося звертати вашу увагу на такі аспекти та надавати логічні поради. Ми дійсно бажаємо, щоб співпраця з нами була довготривалою та вигідною для всіх сторін.

САМЕ ТОМУ, ПРИ ВИБОРІ ПОСТАЧАЛЬНИКА РОЗРАХУЙТЕ СВІЙ БОНУС У ГРИВНЯХ, А НЕ У ВІДСОТКАХ!


Кто може получить выгоду?

AnzAzo запрошує до співпраці не лише дизайнерів інтер'єру, але також дизайн-студії, архітекторів і промислових дизайнерів. Ми раді співпраці як з початківцями, так і з досвідченими фахівцями. У нашій команді вже більше 500 дизайнерів, які оцінили переваги спільної роботи і постійно співпрацюють з нами.


Прісоєдінюйтеся!

Довірте частину вашої роботи фахівцям, щоб вільно мати час для себе і нових проектів. Зачому витрачати години на пошук потрібного освітлення, коли можна звернутися за допомогою до спеціалістів та одержати вже готовий підбір?

Заповніть форму для підбору освітлення та меблів або зв'яжіться з нами:

Viber за номером +380 97 504 11 39  

anzazo.com.ua@gmail.com

Співпраця з дизайнерами надає нам натхнення, а дизайнерам - час та можливість зарабати ще більше.