Зворотний дзвінок
Реалізований проект від Nudedesign ЖК Парус Сіті, Львів

Реалізований проект від Nudedesign ЖК Парус Сіті, Львів

0 97

Сьогодні хочемо поділитися з вами світлинами вже реалізованого проекту наших замовників https://www.nudedesign.com.ua/. Він вийшов такий соковитий і красивий !

"Об’єкт розроблявся для пари з 2 котиками. Основне завдання було – зробити мінімалістичний інтер’єр, але щоб був теплий, затишний та з цікавими кольоровими акцентами. Роботу ми розпочали з планування, адже від забудовника ми маємо не дуже зручний коридор. Щоб вирівняти коридор та інші кімнати, ми знесли всі прилеглі стіни до коридору та змонтували нові. Також нам не дуже подобались деякі ніші, тому ми їх теж вирівняли, щоб в подальшому змогли змонтувати шафу (приклад біля кухні). В результаті спальня та дитяча зменшились в площі, але коридор, ванна та тех. кімната навпаки стали більш просторими.

У цьому проекті ми маємо велику кухню-студію. Тут є і відпочинков зона з TV секцією та великим диваном акцентронго кольору, і обідня зона з круглим столом та кухня на якій ми помістили все необхідне. Нам так подобається цей відкритий та багатофункціональний простір ????"

▫️Приватні апартаменти
▫️ЖК Парус Сіті, Львів
▫️Площа квартири 90,87 м2


В проекті були використані наші моделі свтильників : Lines, Magna2, Stick, Dip30 March, 2023
Comments (0)
Your comment will be first
Recommended
Популярний
STICK STICK STICK STICK STICK STICK STICK STICK STICK STICK
STICK 181 $
Популярний
DIP DIP DIP DIP DIP DIP DIP DIP
DIP 397 $
Популярний
MAGNA 2 MAGNA 2 MAGNA 2 MAGNA 2
MAGNA 2 410 $
Знижка 82 Популярний
LINES LINES LINES LINES LINES LINES LINES LINES LINES LINES
LINES 261 $179 $