Зворотний дзвінок
Philipp Mohr Design Studio (Німеччина). Квартира з дизайном Ле Корбюзьє

Philipp Mohr Design Studio (Німеччина). Квартира з дизайном Ле Корбюзьє

0 237

Архітектор Філіп Мор реконструював свою квартиру, придбану в культовому будинку Unite d'Habitation у Берліні (Unité d'Habitation of Berlin), повністю відтворивши початкову задумку.

Будинок був побудований Ле Корбюзьє в 1959 році як символ модернізації Німеччини після Другої світової та холодної воєн і, крім квартир, включав громадські приміщення для дозвілля та спілкування мешканців.

Купивши квартиру в 2016 році, Мор разом зі своєю командою дизайнерів присвятив цілих два роки вивченню архівів та другої подібної будівлі в Марселі, а також пошуку антикварних дрібниць. Мор захотів створити інтер'єр, який планувався великим Ле Корбюзьє, але через неузгодження з урядом було змінено. Будинок мав вийти таким самим, як перша аналогічна будова в Марселі, але вийшов зовсім іншим.

У результаті, Мор знизив стелі на 24 см (з 2,5 до 2,26 м) і змінив кухню та сходи, взявши за основу планування у марсельському будинку. Кольори підібрали відповідно до колористичної гами, використаної Ле Корбюзьє, а меблі та світильники шукали, переглянувши фотографії схожих квартир 1952 року та книг великого архітектора, куплених в антикварних лавках Марселя, Берліна та Парижа.

Ціль проекту полягала в тому, щоб наочно продемонструвати ідеї та теорії батька архітектурного модернізму, включаючи його теорію кольору та меблі його дизайну. З моменту завершення проекту на початку 2018 року в квартиру №258 відвідало безліч архітекторів з усього світу, і на неї вже знайшовся покупець.

26 May, 2022
Comments (0)
Your comment will be first