Зворотний дзвінок
Perattelli Architetture (Італія). Затишна квартира у Флоренції

Perattelli Architetture (Італія). Затишна квартира у Флоренції

0 222

Студія Perattelli Architetture повністю переробила стару квартиру у центрі Флоренції, щоб зробити її комфортною та функціональною.

На перший погляд і не скажеш, що площа житла лише 50 квадратних метрів.

Наявність підвісних сходів на другий рівень і відкрите планування з широкою аркою замість дверей роблять її по-справжньому просторим. Під сходами знайшлося місце для зберігання велосипеда, який нітрохи не обтяжує простір.

Щоб максимально пристосувати меблі для інтер'єру, їх зробили на замовлення. Так що довгий диван із подушками ідеально вписується у проміжок між стіною та аркою, і доповнюється зеленими рослинами. Світлий паркет поєднує різні зони та привносить тепло натурального дерева у скромну кольорову гаму.

Кожен куточок квартири використаний у справі. Так, невеликий обідній стіл розташувався у просторі між вікном та проходом у вітальню, а в нішах між вікнами та спальнею на другому поверсі розмістилися вбиральні.

На другому рівні зовсім небагато місця – тільки для ліжка, але за рахунок прозорої скляної перегородки воно візуально збільшується.

Фото — Iuri Niccolai
Сайт студії -
www.pierattelliarchitetture.it

26 May, 2022
Comments (0)
Your comment will be first
Recommended
Популярний
TACCIA TABLE LAMP TACCIA TABLE LAMP TACCIA TABLE LAMP TACCIA TABLE LAMP TACCIA TABLE LAMP TACCIA TABLE LAMP TACCIA TABLE LAMP TACCIA TABLE LAMP
TACCIA TABLE LAMP 285 $