Зворотний дзвінок
Lucas y Hernández Gil (Іспанія). Освітлення темної квартири

Lucas y Hernández Gil (Іспанія). Освітлення темної квартири

0 104

Студія Lucas y Hernández Gil перетворила квартиру Casa P82, в якій раніше був цілий лабіринт кімнат, за допомогою таких простих елементів як розсувні перегородки, білі поверхні та помаранчевий стелаж.

Casa P82 розташована в багатоквартирному будинку 20 століття в центрі Мадрида. Її власниця звернулась до дизайн-студії з проханням створити зручніше планування у житло з темними та розрізненими кімнатами, щоб було куди запрошувати у гості друзів.

Результатом стали продумані, наповнені природним світлом кімнати з гнучким поділом. Зберігши величезні вікна, які раніше висвітлювали лише одну частину квартири, студія знесла кілька стін, щоб зробити вільне планування.

Стіни замінили на повнорозмірні перегородки, які можна зрушувати та розсувати за потребою. Наприклад, так поділяються вітальня та спальня. У спальні дерев'яне узголів'я ліжка з іншого боку служить робочим столом, за яким є невелика затишна зона для роботи з видом на вікно-ілюмінатор.

У коридорі використовуються перегородки з рифленим склом, які частково закривають спальню.

Також було збережено пару бетонних опорних балок, які створюють контраст з іншим, більш «делікатним» антуражем будинку.

Форма оригінальних вікон квартири повторюється у передпокої, де у стелі спеціально було створено кругле віконце як додаткове джерело світла. Підлоги, кухонні шафи та деякі стіни були оздоблені промасленою дубовою деревиною.

Більшість поверхонь освіжили шаром білої фарби. На їхньому тлі чудово виглядає оригінальний помаранчевий стелаж. Його передня та задня сторони складаються з низки тонких смужок, які розташовані по діагоналі на полицях. Такий дизайн покликаний нагадувати про геометричні форми з картин швейцарсько-німецького художника Пола Клеї та «збирати докупи книги та предмети як музичні ноти», пояснюють дизайнери.

Фотографії - José Hevia

26 May, 2022
Comments (0)
Your comment will be first
Recommended
Популярний
GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B GRIG B
GRIG B 418 $