Зворотний дзвінок
Nicolas Calandri (Аргентина). Торшер Clarina

Nicolas Calandri (Аргентина). Торшер Clarina

0 97

Переосмислити форми класичного торшера вирішив аргентинський дизайнер Ніколас Каландрі (Nicolas Calandri). Його лампа під назвою Clarina стала переможницею конкурсу “Disclosed”, організованого італійським брендом екологічно чистих меблів та аксесуарів Formabilio.

Formabilio – італійська марка, під якою випускаються екологічно чисті меблі та аксесуари для дому. Вона збирає роботи дизайнерів з усього світу через проведення інтернет-конкурсів, обираючи найкращих, просуваючи їх роботи на formabilio.com

Одним із переможців такого конкурсу став молодий дизайнер із Аргентини Ніколас Каландрі. Його торшер у мінімалістичному стилі тепер продається на сайті Formabilio за 239 євро.

Основа торшера виконана з масиву буку, просоченого натуральними оліями, а конічний абажур виготовлений з бавовняної тканини. Верхню частину абажура та шток з'єднує вигнута трубка з лакованої сталі. Її продовження як кабелю обвиває основу лампи, цим малюючи у ньому акуратну спіраль.

"Максимум світла і мінімум ліній торшера Clarina ідеально підійдуть для освітлення біля місця для читання, а у вітальні або спальні він створить необхідну атмосферу комфорту", - вважають у Formabilio.

Розміри торшера – 63 х 40 x 200 см. Модель доступна у двох кольорах: чорному та білому.

25 May, 2022
Comments (0)
Your comment will be first
Recommended
Знижка 269 Популярний
KLOCKA B KLOCKA B KLOCKA B KLOCKA B KLOCKA B KLOCKA B KLOCKA B
KLOCKA B 563 $294 $