Зворотний дзвінок
FILD (Україна). Квартира в ЖК Зарічний

FILD (Україна). Квартира в ЖК Зарічний

0 323

Знайомимося з новим проектом студії FILD – інтер'єром квартири у київському житловому комплексі “Заричний”. Площа проекту – 99 м2, власники – сімейна пара підприємців.

Квартира є затишним і візуально чистим простором, що складається з основної зони, прилеглої до кухні, двох кабінетів, ванної кімнати з двома окремими входами і головної спальні, яка була поєднана з функціональною гардеробною.

Ключові поняття, що визначили стильову спрямованість проекту – спрощення та уніфікація. Головним завданням дизайнерів було утримати баланс між мінімалізмом та достатнім рівнем затишку.

Через те, що у квартирі майже всі стіни монолітні, конструкція будівлі не давала можливості для реконфігурації простору.

Дизайнерам вдалося розширити коридор, пересунувши одну зі стін на 40 см, і створити безперервну меблеву конструкцію, що об'єднала зону передпокою та один із кабінетів, виступивши функціональним елементом дизайну для двох приміщень.

Палітра кольорів складається в основному з теплих сірих тонів, природних відтінків дерева і великої кількості природного світла, з додаванням ультра-синіх акцентів, представлених підвісними світильниками у вітальні та спальні.

Для створення ефекту візуального подовження вздовж стелі встановлено дерев'яні панелі.

Для додавання ще більшого затишку віконні рами також виконані дерев'яними панелями.

Всі меблі виготовлені на замовлення компанією VEDRI відповідно до технічних ескіз студії FILD .

У ванній кімнаті на невеликій площі дизайнерам вдалося розмістити всі необхідні компоненти: виготовлену на замовлення подвійну раковину з двома незалежними дзеркалами, окрему ванну, душ, туалет, настінні полиці і місце для зберігання в шафах під раковиною.

У дизайні кухні проглядається азіатський лаконізм та юзабіліті.

Меблева конструкція з'єднує кухонний простір із приміщенням вітальні та складається з різноманітних шаф для посуду, вбудованого холодильника, посудомийної машини, духовки та відкритих стелажів з окремою зоною під телевізор.

Для вітальні дизайнери розробили багатофункціональний, частково мобільний диван нейтрального світло-сірого кольору із приємною зернистою тканиною.

Як основне освітлення було встановлено стельові світильники Archi бренду FILD. Над обіднім столом
використовуються лампи SO5 Spot з колекції FILD Sustainable Origins . А підвісний світильник Radius ультра-синього кольору є основним акцентом.

Фото — Андрій Безуглов

24 May, 2022
Comments (0)
Your comment will be first
Recommended
Популярний
PIPE WOOD SHORT PIPE WOOD SHORT PIPE WOOD SHORT PIPE WOOD SHORT PIPE WOOD SHORT PIPE WOOD SHORT PIPE WOOD SHORT PIPE WOOD SHORT
PIPE WOOD SHORT 141 $