Зворотний дзвінок
TAK office (Україна). однокімнатну квартиру в Рівному

TAK office (Україна). однокімнатну квартиру в Рівному

0 188

Знайомимось із цікавим проектом дизайнерів TAK office – затишною квартирою-студією площею 40 квадратних метрів у Рівному.

Мінімалістичний світлий інтер'єр доповнений теплими деревними відтінками та елементами кольору морської хвилі.

Квартира являє собою відкритий простір, що виконує функції кухні, їдальні, вітальні та спальні. Також є два закриті міні-приміщення: гардероб та душова кімната.

Щоб максимально розширити простір вітальні, ліжко можна скласти та сховати у шафі. А при необхідності спальне місце легко відокремлюється внутрішніми шторами, утворюючи кімнату в кімнаті.

Дизайнери постаралися максимально використовувати кожен куточок простору квартири та розробили велику кількість всіляких полиць та шаф для зберігання побутових предметів. Функціональний фартух на кухні допоміг поєднати корисне з гарним.

Освітлення спроектоване таким чином, щоб не привертати зайвої уваги та зливатися з навколишнім інтер'єром. Наочним прикладом виступають круглі однотипні бра, виготовлені з фанери та гіпсу.

Над круглим обіднім столом висить люстра від @andtradition .

У дерев'яній ніші встановлений двомісний диван, над яким прикріплена полиця із вбудованим світильником.

Душова кімната виконана у монотонних теплих тонах з великою кількістю функціональних шафок. Стеля, що світиться, і рослини над дзеркалом доповнюють приміщення санвузла несподіваними акцентами.

Фотографії — @korsun.photo

24 May, 2022
Comments (0)
Your comment will be first
Recommended
Знижка 31 Популярний Хіт
OLVE GROW OLVE GROW
OLVE GROW 138 $107 $